Kredīts pensionāriem

19. 09. 02
posted by: Super User

Article Index

Kad ir nodzīvots kārtīgs mūžs un pienācis laiks doties pelnītā atpūtā jeb pensijā, nereti saskaramies ar problēmu, ka finansiālā puse turpmāko dzīvi nebūs tik spīdoša un pienācīgas vecumdienas tā īsti pavadīt neizdosies. Lielākajai daļai aizdevēju ir noteikts vecums, līdz kuram tiek izsniegti aizdevumi, un šis vecums svārstās no 60 – 65 gadiem. Bet ko darīt, ja aizdevums ir nepieciešams vecākiem cilvēkiem? Ir izeja – http://24pikavippi.com/. Kas tas ir?

Tā ir akciju sabiedrība Latgales Finanšu kompānija, kas ir specializējusies aizdevumu izsniegšanā pensionāriem. Akciju sabiedrības filiāles ir pieejamas visā Latvijā un tās sadarbības partneri ir Lattelecom un Latvijas Pasts.

Patēriņa kredīts

>Patēriņa kredīts pensionāriem ar šīs firmas starpniecību ir pieejams jau no 1999. gada un šis uzņēmums bija pirmais, kas sāka nodrošināt aizdevumu saņemšanu senioriem, jo lielākā daļa banku kredītu viņiem nebija pieejami. Kredīta noteikumi ir viegli izprotami un bez slēptām izmaksām, kas parasti visvairāk biedē vecāka gada gājuma cilvēkus. Lafiko piedāvā aizdevumu līdz 700 latiem un galvenais aizdevuma mērķis ir pensionāra dzīves uzlabošana, nevis http://laenude.com/ iedzīšana vēl lielākos parādos un nabadzībā. Kredīta saņemšana ir maksimāli atvieglota – to piegādā Latvijas Pasta pastnieks, jo LP ir Lafiko sadarbības partneris. Aizdevumi tiek piešķirti personām līdz 75 gadu vecumam. Interesanti ir tas, ka dažādu citu banku pārstāvji, kas savas politikas dēļ nevar izsniegt aizdevumus pensionāriem, iesaka klientiem vērsties pie Lafiko, tādējādi veicinot kompānijas atpazīstamību un palielinot klientu loku.


Aizdevumu piešķiršanas kārtība

Kredīts pensionāriem tiek piešķirts izvērtējot dažādus nosacījumus. Liela nozīme ir tam vai esat jauns vai esošs klients, jo nosacījumi nedaudz atšķiras, ja esat kļuvis par kompānijas lojālu klientu. Patstāvīgajiem klientiem vecuma ierobežojums ir 75 gadi, taču firma uzsver, ka lielākā daļa klientu vēl pat nav sasnieguši 70 gadu slieksni. Klientam nedrīkst būt nenomaksāti parādi, kas ir lielāki pa 100 latiem, kā arī ikmēneša maksājums nedrīkst pārsniegt 35% no ikmēneša pensijas apmēra. Ir iespējams arī piesaistīt galvotāju – ģimenes locekli vai draugu, kas atbilst aizdevēja nosacījumiem. Jaunajiem klientiem maksimālā summa, kas tiek aizdota, ir 250 latu, savukārt lojālie klienti var aizņemties līdz pat 700 latiem. Jaunajiem klientiem komisijas maksa par kredīta piešķiršanu ir 4% no summas, bet ne mazāka pa 6 latiem, savukārt esošiem klientiem tiek piemērota komisijas maksa 3% apmērā, bet arī ne mazāk ka 6 lati.


Kredīts un pastnieks

Ņemot vērā to, ka Latvijas pasts sadarbojas ar LAFIKO, tad ir iespējams aizņemties naudas summu ar pastnieka starpniecību. Aizdevuma summa, protams, būs atkarīga no pensijas lieluma, bet ne lielāka par 500 latiem. Kredītu likme ir fiksēta visu līguma laiku un kredīts tiek piešķirts uz laiku līdz 12 mēnešiem. Aizdevums ar pastnieka starpniecību tiek izskatīts bez maksas, taču piešķiršanas komisija būs 3 Ls. Arī šī aizdevuma veids prasa, lai ikmēneša maksājums nepārsniegtu 35% no kopējā pensijas apmēra. Pieteikumu šim kredītam var aizpildīt internetā un ar klientu sazināsies pastnieks, kurš ar visiem nepieciešamajiem dokumentiem ieradīsies jūsu mājās un vienosies par kredīta atmaksas kārtību un citām līguma niansēm.


Pensionāru iespēju centrs

LAFIKO piedāvā arī datorapmācības pensionāriem, atrisina dažādus neskaidrus jautājumus saistībā ar tehniku un palīdzēt tās iegādē. Pensionāru centrs piedāvā arī interneta kafejnīcu, kur pa simbolisku samaksu ir iespējams izmantot interneta komunikācijas rēķinu apmaksai un citiem mērķiem.