Kredīts pensionāriem

19. 09. 02
posted by: Super User

Article Index

Kad ir nodzīvots kārtīgs mūžs un pienācis laiks doties pelnītā atpūtā jeb pensijā, nereti saskaramies ar problēmu, ka finansiālā puse turpmāko dzīvi nebūs tik spīdoša un pienācīgas vecumdienas tā īsti pavadīt neizdosies. Lielākajai daļai aizdevēju ir noteikts vecums, līdz kuram tiek izsniegti aizdevumi, un šis vecums svārstās no 60 – 65 gadiem. Bet ko darīt, ja aizdevums ir nepieciešams vecākiem cilvēkiem? Ir izeja – http://24pikavippi.com/. Kas tas ir?

Tā ir akciju sabiedrība Latgales Finanšu kompānija, kas ir specializējusies aizdevumu izsniegšanā pensionāriem. Akciju sabiedrības filiāles ir pieejamas visā Latvijā un tās sadarbības partneri ir Lattelecom un Latvijas Pasts.

Patēriņa kredīts

>Patēriņa kredīts pensionāriem ar šīs firmas starpniecību ir pieejams jau no 1999. gada un šis uzņēmums bija pirmais, kas sāka nodrošināt aizdevumu saņemšanu senioriem, jo lielākā daļa banku kredītu viņiem nebija pieejami. Kredīta noteikumi ir viegli izprotami un bez slēptām izmaksām, kas parasti visvairāk biedē vecāka gada gājuma cilvēkus. Lafiko piedāvā aizdevumu līdz 700 latiem un galvenais aizdevuma mērķis ir pensionāra dzīves uzlabošana, nevis http://laenude.com/ iedzīšana vēl lielākos parādos un nabadzībā. Kredīta saņemšana ir maksimāli atvieglota – to piegādā Latvijas Pasta pastnieks, jo LP ir Lafiko sadarbības partneris. Aizdevumi tiek piešķirti personām līdz 75 gadu vecumam. Interesanti ir tas, ka dažādu citu banku pārstāvji, kas savas politikas dēļ nevar izsniegt aizdevumus pensionāriem, iesaka klientiem vērsties pie Lafiko, tādējādi veicinot kompānijas atpazīstamību un palielinot klientu loku.